KONST / Litografier / Färglitografi 15539319
nr 1553 9319
Färglitografi
Georges Lepape (1887-1971), "Dessert song", ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 105x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:45:19
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)